אני מאמין שבכל אחד ואחת מאיתנו נמצא גיבור על וכל שעלינו לעשות זה לגלות ולהבין אותו או אותה, לתת להם את הכוח לשנות את חיינו ולהפוך אותם ליצירת האומנות שאנחנו חולמים עליה

ליווי אסטרטגי לחיים ולמי זה מתאים?

מכירים את זה שיש לכם חלום אבל משהו עוצר אתכם מלהגשים אותו?
או שיש משהו שאתם רוצים כבר שנים אבל משום מה לא מצליחים להשיג?
או שיש לכם מטרה ואתם יודעים בדיוק מה צריך לעשות ובכל זאת לא מצליחים להשיג אותה?

ספורטאים מקצועיים מהטובים בעולם, אנשי עסקים, נשיאים, אמנים מובילים ועוד הם בעלי חוסן מנטלי, משמעת עצמית ונחישות גבוהה. ובכל זאת, הם בוחרים לעבוד עם מאמנים מנטליים באופן קבוע ורציף. ליאו מסי, יוסיין בולט, סרינה וויליאמס ומייקל ג'ורדן יודעים בדיוק איך צריך להתאמן או להתכונן לתחרות או למשחק, הם יכולים לעשות הכל לבד, אבל הם בוחרים שלא! כי הם מבינים את הערך המשמעותי של ליווי מסוג זה.

אנחנו יכולים לעשות הכל לבד, להתאמן בחדר הכושר, לאכול בריא, ללמוד משהו חדש, להיות עובדים או מנהלים טובים, הורים טובים, בני זוג טובים ועוד ועוד…
אז למה אם אנחנו יודעים שאנחנו יכולים לבד, זה עדיין מסובך כל כך? למה זה לא קורה?
ברוב המקרים, הבעיה או המחסום האמיתי לא נמצאים בחוסר ידע, כסף, משאבים או נסיבות, אלא דווקא במחסום מנטלי שעלינו להבין ולפרוץ בשביל לייצר את החיים שאנחנו רוצים.
אני מאמין שבכל אחד ואחת מאיתנו נמצא גיבור על וכל שעלינו לעשות זה לגלות ולהבין אותו או אותה, לתת להם את הכוח לשנות את חיינו ולהפוך אותם ליצירת האומנות שאנחנו חולמים עליה.
אז למה להתחיל תהליך ליווי אסטרטגי? דווקא בגלל שאתם יכולים לעשות הכל!
בתהליך הליווי נבין איך לסנכרן ולרתום את המערכת הרגשית, הפיזיולוגית והמנטלית שלכם, כדי להשיג את המטרה אליה אתם רוצים להגיע, וכל זאת בזכות החוזקות הטבעיות והייחודיות שלכם.

איך עובד התהליך?

שלב א׳ - מילוי שאלון MBTI

מילוי שאלון online (באורך 20-30 דקות מכל מקום שתבחרו) הממפה את דפוסי ההתנהגות הטבעיים תוך התמקדות במאפיינים החזקים שלכם. השאלון מאפשר לי ללמוד איך מערכת ההפעלה האישית שלכם עובדת בצורה מהירה ומדויקת ואיך ניתן להשתמש בה לאורך תהליך הליווי. למידע נוסף על שאלון ה-MBTI.

שלב ב׳ - היכרות ומיפוי הצרכים שלכם

תקבלו את תוצאות השאלון, תחשפו לשפה ולמושגים ותקבלו הסבר מקצועי על תוצאות האבחון ועל האופן שבו אתם מתנהלים. ההסתכלות על עצמנו דרך שפת ה- MBTI היא מרגשת, מפתיעה ומלמדת מאוד. 

בשלב זה נתעמק בסיפור החיים האישי שלכם, נבין מהן המטרות , החלומות, האתגרים שלכם ועוד, ונחליט במה להתמקד.

שלב ג׳ - התהליך

במהלך התהליך שמורכב מפגישות באורך 60 דקות שמתקיימות בזום או בצורה פרונטלית תלמדו על עצמכם, מה מניע אתכם לפעולה, למה אתם בוחרים אפשרות אחת על פני אחרת, מדוע פעולות או משימות מסויימות קלות או מאתגרות לכם יותר, מדוע מערכות היחסים שלכם עם קולגות, חברים, בני זוג הן כפי שהן ועוד.

נבין מהם הטריגרים שמפעילים אתכם, קשרי מפתח בחייכם, כמו גם אסטרטגיות וכלים שיסייעו לכם להשיג את הדברים החשובים לכם ביותר.

תלמדו על דפוסי החשיבה שלכם ואיך ניתן לרתום אותם לחשיבה יצירתית ומעצימה יותר. התהליך יאפשר לכם להתגבר על מכשולים ופחדים שיכולים להגביל את ההתקדמות אל עבר מיצוי הפוטנציאל והשגת המטרות שלכם.

לקוחות ממליצים!

ליאת ר.
קרא עוד
את תהליך הליווי עם תום התחלתי לפני 7 חודשים. ניהלתי עסק קטן בתחום השיווק, עבדתי מסביב לשעון ולא הצלחתי לפרוץ מחסומים אישיים שעיכבו את התפתחות העסק וגם השפיעו רבות על חיי האישיים. בזכות התהליך שעברתי למדתי מה הן החוזקות שלי וכיצד להשתמש בהן וגם מהן החולשות שלי ושם למדתי לקבל עזרה ולהאציל סמכויות. היום העסק שלי גדל במאות אחוזים הן מבחינת הרווחיות והן מבחינת הצוות שגייסתי. בחיים האישיים למדתי איך לאזן ולתת מקום לעוד דברים וגם להנות מהדרך. כמובן שלא סיימתי בזאת את התהליך ואנו ממשיכים לעבר היעד הבא.
ליאור ט.
קרא עוד
הגעתי לתום מאד סקפטי אחרי ניסיונות כושלים עם יועצים בעבר, כבר לאחר מפגש מיפוי הצרכים של שאלון הmbti הבנתי שיש כאן משהו אחר. בחרתי להתחיל את התהליך עם סוגיה שמאד מפריעה לי במערכת היחסים שלי עם בני והופתעתי מהאפקטיביות והתוצאות המהירות שהגיעו כבר לאחר שני מפגשים. היכולת להסתכל בזכוכית מגדלת על איך עובדת מערכת ההפעלה האישית שלנו פשוט מטורפת וממפגש למפגש אני מבין שאין גבול למטרות שאוכל להשיג בעזרת תום והכלים הפרקטיים איתם הוא עובד.
מאיה ו.
קרא עוד
לאחר תפקידי ניהול בכירים בהייטק מעל עשור, משהו בפוקוס שלי והמעברים בין התפקידים וההפיכה לאמא גרם לבלבול גדול באופק הקריירה שהשפיע על כל תחומי החיים. תום עזר לי לחדד את החוזקות שלי, עבד איתי על איך להשתמש במאפייני הטיפוס שלי כדי להשיג את מה שאני רוצה, איך ליצור מערכות יחסים חזקות יותר ובעלות משמעות בחיים שלי ואיך לשים יותר פוקוס על מה שחשוב לי באמת בחיים ושיפר לי את חיי המשפחה, הקריירה והזוגיות בלי פשרות. כמו שלעסק יש אסטרטגיה עסקית, תום עזר לי לבנות את התכנית האסטרטגית לחיים המאושרים שלי ועזר לי להוציא לפועל כל חלום.
דורון מ.
דורון מ.
קרא עוד
תום אקשטיין!!! איש יקר שאתה! למרות שאמרתי את זה עשרות פעמים לאורך התהליך חשוב לי גם להגיד את זה עכשיו בהסתכלות לאחור תודה ענקית!!!! על דרך שעזרה במקומות שהזנחתי והיו חשובים לי כלכך, תודה רבה על הקשבה, הכלה, קבלה, על סבלנות מטורפת מצידך לכל האתגרים שצפו וכמובן על עזרה במציאת פתרונות, השקעה הרבה מעבר למה שציפיתי, על גמישות והנתינה האינסופית שלך, על להיות שם בדיוק ברגע הנכון עם הכלים המדוייקים בפשטות שלך בשקט שלך וברצון לכך שזה יצליח ו... זה הצליח 🏆 ברור לי שזה לא נגמר כאן וברור לי שאנחנו נפגשים עוד ממש בקרוב שוב בצורה כזו או אחרת היה מדהים עם דגש על מדהים!
הקודם
הבא