הגשמה עצמית ואפקטיביות מגיעות כשאנחנו מודעים
לטבע שלנו ומרגישים בנוח להביע אותו ולהתנהג על פיו

נעים להכיר

אני תום אקשטיין ואני מומחה בפיתוח והעצמת מנהלים וצוותים, יועץ ומאמן אסטרטגי עסקי ואישי. כל חיי עוסקים במנגנונים שמפעילים אותנו כבני אדם ואיך ניתן להשתמש בהם בכדי להשיג את הדברים החשובים לנו ביותר בחיים.

לא משנה איפה הייתי, תמיד הרגשתי שונה בנוף. הדרך בה פעלתי, התבוננתי, למדתי וחשבתי הייתה שונה מהאנשים מסביבי. לא תמיד יכולתי לראות את זה אבל ידעתי שהסיבה שאני מצליח אינה קשורה לניסיון, כישרון או עבודה קשה כי מסביבי היו אנשים שהיה להם את כל אלו בשפע. 

הנפש והתודעה שלנו מורכבות ועם קצב החיים קשה להבין איך הן פועלות. במשך שנים העמדתי את שתיהן במבחנים, נכנסתי לתחומים חדשים ומגוונים, הייתי רקדן מקצועי, רואה חשבון ואנליסט פיננסי באחד מ-4 המשרדים הגדולים בארץ ובעולם, מאבחן ויועץ אסטרטגי לחיים ומלווה מנהלים וצוותים. בכל מקום כיוונתי הכי גבוה שאפשר ומתחתי את הגבולות. היום אני יודע שהצלחתי באופן יוצא דופן בזכות החוסן המנטלי שלי, היכולת להציב מטרה ולהתגבר על כל מכשול בדרך. החוסן הגיע מכך שהשתמשתי בחוזקות שלי ופעלתי בהתאם לטבע שלי.

כיום אני מקדיש את חיי כדי לסייע לאנשים וארגונים להיות יותר אפקטיביים ומאושרים בחייהם האישיים והמקצועיים

איך אני עושה את זה?

שיטה או אסטרטגיה שמתאימה לאחד לא מבטיחה הצלחה לאחר כיוון שיש לנו מנגנונים ודפוסי התנהגות שונים.
בזכות מודלים, אסטרטגיות ותהליכים עוצמתיים אותם למדתי מאנשי המקצוע הטובים ביותר בעולם כגון טוני רובינס, קלואי מאדאנס, קארל יונג ועוד רבים אחרים, פיתחתי את היכולת להבין את מערכת ההפעלה האישית של אנשים בצורה מהירה, אפקטיבית ומדויקת ולהתאים את תהליך העבודה בדיוק אליכם וליעדים שאליהם אתם שואפים.

לא, אין לי גלולת קסמים. אני לא מתכוון להציף אתכם בקלישאות וסיסמאות או למכור לכם חלומות. השיטות שלי הן תוצר של שנים של ניסיון, לימודים ופיתוח שעשיתי. עם כל אלו, יש בידיי את הכלים והיכולת לקחת אתכם אל מחוזות חדשים וללמד אתכם לפרוץ את המחסומים והגבולות שמלווים אתכם בחייכם.